Auto Zastępcze z OC sprawcy

Zapraszamy do skorzystania z usługi pomocy drogowej w ramach której proponujemy:

Każdemu kierowcy, który utracił możliwość poruszania się swoim pojazdem na co dzień w skutek wypadku czy kolizji prawnie przysługuje pojazd zastępczy, którego koszty wynajmu pokrywa OC sprawcy. Niezależnie od wieku samochodu poszkodowanego wystarczy jeden telefon, aby nasi pracownicy zajęli się zorganizowaniem pojazdu zastępczego.
Nasza firma zajmie się dopełnieniem wszelkich formalności, a nasz kierowca podstawi zatankowany samochód pod wskazaną lokalizację. Rozliczenie usługi odbywa się w formie bezgotówkowej, sami zajmujemy się dochodzeniem należności od ubezpieczyciela. Z pojazdu zastępczego można korzystać bez ograniczeń do momentu naprawy własnego pojazdu ( w przypadku szkody częściowej) lub do momentu wypłaty odszkodowania ( w przypadku szkody całkowitej).

Auto zastępcze, samochód zastępczy z oc sprawcy. Lublin, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, Łódź, Siedlce, Płock, Białystok, Puławy, Radom, Łuków, Radzyń, Podlaski, Dęblin Ryki, Garwolin, Grójec, Sokołów, Podlaski, Węgrów, Biała Podlaska, Świdnik, Kraśnik Zamość i okolice.Samochody z OC Sprawcy Ubezpieczyciela Wynajmujemy auta zastępcze we wszystkich firmach ubezpieczeniowych jakie są na rynku.